

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 70 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 16A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P5KS |
| Contact Material | Copper |
M300-MV30645M1
SQW-122-01-L-D
SFM-105-02-S-D-P
SSQ-108-01-G-S
SSQ-114-03-G-S
FLHR6C008C0
M80-8501245
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00