

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 350 V ac |
| Series | SFM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
SL-132-T-12
SEAF-40-01-L-04-1-RA-GP-TR
M80-4811405
SSQ-106-01-F-D
SLW-110-01-G-S
SDL-110-G-19
M83-LMT1M2N27-0000-000
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00