

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.2A |
| Voltage Rating | 225 V , 318 V |
| Series | ERF8 |
| Contact Material | Bronze |
CLM-102-02-F-D-TR
LPHS-04-24-L-VP1-GP
M80-4605042
M22-6360542
BCS-112-L-D-HE
TX24-80R-6ST-N1E
M22-7130542
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00