

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.2A |
| Voltage Rating | 350 V |
| Series | SMM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
M20-6113245
SSA-112-S-T
SEAF-20-05.0-L-04-1-A-K-TR
CLP-126-02-L-D
10162581-3134111LF
SMM-110-02-S-S-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00