

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | High-Reliability Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.2A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | SFM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
61003621821
503154-1690
SQW-122-01-L-D
SEAF-20-01-L-04-2-RA-GP-TR
ESQ-120-23-T-D
FLHM3C008C0
M50-3122545
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00