

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.8A |
| Voltage Rating | 250 V , 281 V |
| Series | SQW |
| Contact Material | Bronze |
853-87-010-10-001101
610020243021
MMS-110-02-L-SV-K-TR
SSQ-104-02-G-S
CLP-108-02-L-D-P-TR
SSQ-118-02-T-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00