

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.5A |
| Voltage Rating | 450 V ac |
| Series | SQT |
| Contact Material | Bronze |
SSQ-116-02-G-S
SSQ-115-03-T-D
ESQ-113-12-L-D
AW 126-20/Z-T
M20-7891046
CLE-140-01-G-DV-A
8516-4500PL
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00