

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.9A |
| Voltage Rating | 310 V |
| Series | MLE |
| Contact Material | Beryllium Copper |
| Contact Plating | Gold |
ESQ-108-14-T-D
SSQ-126-23-G-D
A3C-14DA-2DSA(71)
216700-0509
SSW-106-01-L-D
MMS-117-02-L-DV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00