

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.2A |
| Voltage Rating | 550 V |
| Series | ESQ |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Bronze |
SLW-112-01-T-D
SSQ-124-01-S-D
SMM-110-02-L-S
SS-106-T-2-N
CLP-110-02-F-D-BE-P-TR
SS4-10-3.00-L-D-K-TR
ESQ-126-33-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00