

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.2A |
| Voltage Rating | 405 V , 572 V |
| Series | SSM |
| Contact Material | Bronze |
1MM-R-D03-VS-00-F-TRP
CLP-105-02-F-DH
SSA-114-S-G
FLHR4C008A0
SMM-107-02-L-D
FX8C-100S-SV5(91)
M80-4802005
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00