

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Elevated Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.2A |
| Voltage Rating | 550 V |
| Series | ESW |
| Contact Material | Bronze |
SSQ-118-03-F-S
SSW-104-02-S-D
1MM-R-D25-VS-00-H-TRP
M80-5131442
SEAF-20-05.0-L-04-1-A-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00