

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Rugged High-Speed Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.2A |
| Voltage Rating | 225 V , 318 V |
| Series | ERF8 |
| Contact Material | Beryllium Copper |
20021321-00020C4LF
TST24RB06T / 192990-3350
ESQ-120-13-G-D
M80-8502045
TLE-104-01-G-DV-A-K-TR
SSQ-114-01-T-D
CLT-110-02-G-D-BE
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00