

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Connector System | Board to Board |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 300.0mA |
| Voltage Rating | 500.0 V |
| Series | WR |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Copper Alloy |
SQT-102-01-L-D-RA
SEAF-40-01-L-04-2-RA-TR
SQW-110-01-F-D-VS-A
SSW-114-02-G-S
SSQ-115-01-G-D
ESW-105-12-G-D
10164227-0801A1RLF
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00