

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.2A |
| Voltage Rating | 225 V , 318 V |
| Series | ERF8 |
| Contact Material | Bronze |
SEAF-40-01-L-04-2-RA-TR
ESQ-104-12-L-D
613020243121
QSH-040-01-L-D-DP-A-K-TR
ERF8-050-05.0-L-DV-L-TR
G88MP121020CREU
SEAF-20-05.0-L-04-2-A-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00