

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 1.5 A, 1.6A |
| Voltage Rating | 194 V |
| Series | ERF5 |
| Contact Material | Beryllium Copper |
SSW-110-23-F-D
SSM-120-L-DV-K-TR
ESQ-136-14-G-D
SQT-103-01-F-S
SFM-120-01-S-D-LC
ESQ-120-58-L-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00