

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 4.19mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.3A |
| Voltage Rating | 400 V , 565 V |
| Series | IPBS |
| Contact Material | Bronze |
| Contact Plating | Tin |
5-5179009-1
SLW-120-01-G-D
SL-104-G-19
ERF8-030-05.0-S-DV-L-TR
MHDAS2F050YDE60
G125-FS11005L0P
ESW-104-44-L-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00