

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 30 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | High-Reliability Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.2A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | SFM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
SSW-108-02-T-D-RA
62001421821
CLT-106-02-L-D-A
216700-0209
613020216921
CLP-107-02-L-DH-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00