

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.3A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSQ |
| Contact Plating | Tin |
| Contact Material | Bronze |
503154-1090
62102021821
1MM-R-D06-VS-00-F-TRP
8925E-050-179-F
M20-7830346
FLHP2P008A0
M22-7142542
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00