

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 30 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.9A |
| Voltage Rating | 550 V ac |
| Series | SSW |
| Contact Material | Bronze |
HDASE102YD-000LF
ESQ-104-14-G-S
ESQ-120-13-L-D
613024243121
FLHR6P008A0
FLHP3P008A0
DF11-12DS-2DSA(06)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00