

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 34 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Material | Bronze |
ERF8-010-05.0-L-DV-K-TR
CLP-104-02-F-D
SSW-120-01-S-S
SSW-120-02-G-S
SSQ-120-01-T-D
HDASE041YD6A-000LF
1MM-R-D25-VS-00-H-TRP
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00