

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.3A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSQ |
| Contact Material | Bronze |
613016143121
FLHT6P008A0
G88MP241028CREU
SQT-112-01-F-D-RA
610026243021
FLE-103-01-G-DV
SSM-103-F-DV-LC
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00