

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 26 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.3A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSQ |
| Contact Material | Bronze |
M80-8502045
SQT-113-01-F-D-RA
M22-7140642
ESW-120-12-G-D
SSW-112-02-G-S
FLHM3P008C0
CLM-102-02-F-D-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00