

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.2A |
| Voltage Rating | 350 V |
| Series | SMM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
FLE-120-01-G-DV-A-K-TR
CLE-108-01-G-DV-A
SS-130-T-2-N
M80-4801042
QSH-060-01-F-D-A-TR
SSQ-110-02-G-S
DF11-30DS-2DSA(06)
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00