

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 10 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.2A |
| Voltage Rating | 405 V , 572 V |
| Series | SSM |
| Contact Material | Bronze |
ESQ-120-24-L-D
M50-3000545
CLM-110-02-F-D-P-TR
SSW-106-02-G-S
FLHT3P008A0
FLHT2C008A0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00