

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Rugged High-Speed Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.2A |
| Voltage Rating | 225 V , 318 V |
| Series | ERF8 |
| Contact Material | Beryllium Copper |
SSM-105-L-SV-BE-TR
61082-101402LF
1MM-R-D05-VS-00-F-TRP
M50-3005045
SDL-104-T-10
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00