

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 16 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.1A |
| Voltage Rating | 250 V , 281 V |
| Series | SQT |
| Contact Material | Bronze |
HCSD-13-01-N
SSW-113-01-G-D-LL
M80-4600605
SEAF-20-05.0-L-06-2-A-K-TR
10164227-0504A1RLF
SS4-40-3.00-L-D-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00