

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 30 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Cost-Effective Reliable Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.1A |
| Voltage Rating | 350 V |
| Series | SFC |
| Contact Material | Bronze |
ESQ-104-23-T-S
SSQ-106-04-G-S
61302015721
DF40C-80DS-0.4V(58)
FLE-108-01-G-DV-P-TR
SIB-120-S003-95
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00