

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 70 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Socket |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 16A |
| Voltage Rating | 60 V |
| Series | P5KS |
| Contact Material | Copper |
ESQ-105-13-G-D
690367282076
SS4-10-3.00-L-D-K-TR
ESQ-104-12-G-D
1-2314878-0
G88MP181020CREU
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00