

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.2A |
| Voltage Rating | 225 V , 318 V |
| Series | ERF8 |
| Contact Material | Bronze |
ESW-104-12-G-D
FLE-120-01-G-DV-A
SSW-119-01-G-D
SFML-120-T2-S-D
G125-MH11605M4P
M20-7852042
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00