

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | High-Reliability Flexible Pin Count Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.9A |
| Voltage Rating | 220 V , 310 V |
| Series | SFMC |
| Contact Material | Bronze |
CLP-115-02-L-D
SSM-103-F-DV-LC
ERF8-020-05.0-S-DV-L-TR
10159561-A00221RLF
SSQ-124-03-G-S
M80-5000842
FLHM6C008A0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00