

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 30 |
| Number of Rows | 1 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Wire to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 30 V ac |
| Series | DD1 |
| Contact Material | Copper |
FX12B-40S-0.4SV
HLE-105-02-G-DV-BE
FLHM2P008C0
SSQ-115-01-G-D
M80-5C12005M3
SL-108-T-12
SFM-105-02-L-D-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00