

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 18 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2mm |
| Type | Cost-effective Square Tail Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.1A |
| Voltage Rating | 250 V , 281 V |
| Series | SQT |
| Contact Material | Bronze |
ERF8-010-05.0-S-DV-TR
FCS8-30-01-L-S-A-TR
ESQ-102-33-L-D
15210502601000
SQT-116-01-F-S
CLP-108-02-L-D
62200821821
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00