

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Cost-Effective Reliable Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.1A |
| Voltage Rating | 350 V |
| Series | SFC |
| Contact Material | Bronze |
SSW-120-02-G-D-RA
FLHP2C008A0
ERF8-030-05.0-S-DV-L-TR
ESQ-120-49-G-D
SQT-116-01-L-S
SMM-108-02-S-D-K-TR
CLP-108-02-F-D-P-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00