

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 32 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.7A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Material | Bronze |
M80-4601042
HLE-108-02-G-DV-BE-K-TR
ESQ-132-14-G-D
M20-6112045
ESQ-107-14-G-D
SSM-113-L-DV
SQT-115-01-L-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00