

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 34 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.3A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSW |
| Contact Plating | Gold |
| Contact Material | Bronze |
FX8C-60S-SV5(91)
SSQ-115-02-G-D-RA
SFML-105-02-L-D-K-TR
FCS8-20-01-L-S-A-TR
CLE-140-01-G-DV-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00