

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 30 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | High-Reliability Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.2A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | SFM |
| Contact Material | Beryllium Copper |
G88MP241028CREU
MMS-110-02-L-SV
M80-8501045
SSW-108-22-G-S-VS
SSW-120-02-G-D
ESQ-110-23-G-S
SSW-115-22-G-D-VS-K-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00