

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 36 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.3A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSQ |
| Contact Material | Bronze |
FC1-15-02-T-WT
FLHP2C008A0
M22-7130542
DF40C-100DS-0.4V(58)
610022243021
CLM-113-02-F-D
CLE-140-01-G-DV-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00