

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Elevated Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12 A, 23A |
| Voltage Rating | 225 V |
| Series | ESQ |
| Contact Material | Bronze |
02529010401
CLT-102-02-F-D-TR
1MM-R-D06-VS-00-F-TRP
SEAF-20-05.0-S-08-1-A-K-TR
M22-7140342
CLT-110-02-F-D-BE-K-TR
502584-0760
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00