

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 1.27mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 3.2A |
| Voltage Rating | 250 V |
| Series | SFM |
| Contact Plating | Au/Sn Over Ni |
| Contact Material | Bronze |
M22-7131042
FLE-108-01-G-DV-A
M20-7890346
SSA-120-S-T
503154-1090
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00