

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 56 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Through Hole |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 333 V ac |
| Series | CES |
| Contact Material | Bronze |
SQT-105-03-L-D
CLP-126-02-L-D
SQT-105-01-F-S
SSM-110-S-DV
15210502601000
62003211821
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00