

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 275 V |
| Series | BSH |
| Contact Material | Bronze |
SSM-119-L-DV
FS5-30-04.0-L-DV-TH-K-TR
M50-3150542
503154-1690
QSH-060-01-L-D-A
ASP-122953-01
SQT-115-01-F-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00