

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 30 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 4.6A |
| Voltage Rating | 475 V |
| Series | BCS |
| Contact Material | Bronze |
RSM-105-02-L-D
ESQ-126-39-G-D
CLT-105-02-L-D-BE
61306421821
SEI-110-02-G-S-AB
ARF6-16-S-RA-TR-1
SFM-130-02-L-D-A
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00