

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 6.3A |
| Voltage Rating | 465 V , 655 V |
| Series | SSQ |
| Contact Material | Bronze |
75915-412LF
BL1-036-A-700-95
QSH-040-01-F-D-DP-A-K-TR
HLE-113-02-L-DV
1MM-R-D08-VS-00-F-TRP
FLHT3P008C0
SSM-103-L-DV
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00