

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 20 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Rugged High-Speed Socket Strip |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.2A |
| Voltage Rating | 225 V , 318 V |
| Series | ERF8 |
| Contact Material | Beryllium Copper |
FLE-110-01-G-DV-P
SSW-116-01-T-D
SSM-108-L-SV-K-TR
SSQ-104-02-G-S
CLP-103-02-G-D
62003221821
FLHR4C008C0
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00