

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 40 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Connector System | Board to Board |
| Current Rating | 300.0mA |
| Voltage Rating | 500.0 V |
| Series | WR |
| Contact Material | Copper Alloy |
| Contact Plating | Gold |
216700-0409
ESQ-113-12-L-D
SLW-112-01-G-D
503154-1090
IPS1-111-01-S-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00