

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 50 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 2.2A |
| Voltage Rating | 225 V , 318 V |
| Series | ERF8 |
| Contact Material | Bronze |
SFM-130-02-L-DH-TR
71600-116LF
SSA-124-S-T
M22-7140342
SQT-114-01-L-S
M20-6113245
SSW-110-01-G-D-LL
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00