

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Through Hole |
| Current Rating | 12A |
| Voltage Rating | 333 V ac |
| Series | CES |
| Contact Material | Bronze |
FX8-120S-SV(21)
CLP-103-02-F-D
G88MP161020CREU
SSW-108-22-G-D-VS
SS-132-TT-2
SS5-80-3.00-L-D-K-TR
ESQ-102-14-G-D
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00