

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 60 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.5mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Straight |
| Stacking Height | 5mm |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 25A |
| Voltage Rating | 175 V |
| Series | QSH |
| Contact Material | Bronze |
ESQ-120-33-G-D
1-2314878-0
SSW-108-02-G-D
FX20-100S-0.5SV10
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00