

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 30 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 2.54mm |
| Type | Low-Profile Socket Strip |
| Mounting Type | Through Hole |
| Body Orientation | Straight |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 5.2A |
| Voltage Rating | 406 V |
| Series | SLW |
| Contact Material | Bronze |
CES-114-01-T-S
SFMC-117-01-L-D
SLW-112-01-G-S
SSW-108-01-L-D
A3A-20DA-2SV(71)
FLHR4P008A0
SSQ-110-04-F-S
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00