

คุณสมบัติ | รายละเอียด |
|---|---|
| Number of Contacts | 28 |
| Number of Rows | 2 |
| Pitch | 0.8mm |
| Type | Board to Board |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Body Orientation | Right Angle |
| Stacking Height | 5mm |
| Termination Method | Solder |
| Current Rating | 12 A, 23A |
| Voltage Rating | 225 V |
| Series | QSE |
| Contact Material | Bronze |
BSH-050-01-L-D-A-TR
SQT-122-01-F-D-RA
CLP-110-02-F-D-BE
SSW-110-22-F-D-VS
DF11-24DS-2DSA(06)
SSM-105-L-DH-TR
SSM-103-L-SH-TR
จันทร์- ศุกร: 8:00 - 17.00 เสาร์ 9:00 - 16:00